Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

БІОТЕХ 2.0

203 осіб вже зробили внесок
384 980 грн
з 500 000 грн
76% зібрано
оновлено 17.07.2024 о 11:10

Опис

Проєкт «БІОТЕХ 2.0» направлений на зменшення кількості випадків інвалідизації в Україні шляхом надання доступу медичних закладів до регенеративних технологій. У рамках проєкту ми надаємо клітинні продукти для відновлення поранених військовослужбовців, бійців ТрО та цивільних громадян України, яким не в змозі допомогти традиційна медицина. За допомогою унікальних біотехнологічних продуктів (стовбурові клітини та продукти на їх основі) можливо отримати значні покращення у таких випадках:
● складні випадки травмування кісткової тканини, що можуть призвести до ампутації (плече, передпліччя, стегно, гомілка, стопа);
● значні травми м’яких тканин, рани та опіки, які важко/довго загоюються;
● травми нервів (часткове або повне пересічення).

Об’єднуємо зусилля, аби дати надію та можливість повернення до повноцінного життя для постраждалих громадян України.


Про проєкт


Що ж конкретно ми пропонуємо учасникам проєкту «БІОТЕХ 2.0»?

Спеціалісти GOOD CELLS виготовляють клітинні та безклітинні продукти та готові надавати їх безкоштовно широкому загалу медичних закладів України та лікарям, які займаються лікуванням поранених. Процес виготовлення якісних біотехнологічних продуктів вимагає певних витрат на матеріали та реактиви. Ми, волонтери Всеукраїнського центру People’s Project, збираємо кошти на виготовлення необхідних алогенних клітинних продуктів та будемо координувати їх надання відповідним медичним закладам. У той час, коли у складних випадках ушкодження державна медицина пропонує лише милиці та протезування, регенеративні технології від компанії GOOD CELLS роблять майже неможливе, щоб максимально відновити здоров’я українців та повернути їх до нормального життя.
Чому ми впевнені, що регенеративні технології – це найкраще рішення для лікування? Адже мова про дещо таке, що поки можна побачити хіба у фантастичних фільмах. Команда GOOD CELLS, яка розвиває надбання ilaya.regeneration, вже брала участь у проєкті «Біотех-реабілітація поранених», який був створений і тривав у 2014-2017 рр. для надання кваліфікованої медичної допомоги бійцям АТО. Зокрема, за три роки роботи у рамках проєкту «Біотех-реабілітація поранених» вдалося врятувати від ампутації 86 бійців.

У рамках лікувального процесу, можливе ін’єкційне введення стовбурових клітин або проведення трансплантації тканинно-інженерних конструктів. Завдяки унікальним властивостям стовбурових клітин, їх застосування пришвидшує загоєння ран, знімає запалення, природньо відновлює тканини організму та стимулює остеогенез.


Чому саме GOOD CELLS?


Практика застосування клітинної терапії вже багато років популярна серед провідних медичних закладів світу. На щастя, професіонали, які розвивають біотехнології і впроваджують інноваційні методи лікування, також є і в Україні. Лабораторія GOOD CELLS має надсучасне обладнання, аналогів якого немає в Україні, що дозволяє виготовляти широку лінійку безпечних клітинних та безклітинних продуктів найвищої якості. З початком повномасштабної війни компанія GOOD CELLS готова надати доступ медикам України до унікальних регенеративних технологій для досягнення кращих результатів лікування та порятунку як можна більшої кількості українців.

 

Долучитися до проекту «БІОТЕХ 2.0» може кожен!


Якщо ви лікар і бажаєте застосовувати сучасні методи лікування у своїй практиці, заповніть анкету з медичною та контактною інформацією.

Взяти участь у проєкті та отримати клітинні продукти безкоштовно можливо за умови дотримання наступних критеріїв:
● Пацієнти: військовослужбовці ЗСУ або ТрО, які гідно несли службу, та цивільні громадяни України, які постраждали під час бойових дій.
● Застосування біотехнологічних продуктів повинно виключати або значно зменшувати ймовірність інвалідизації пацієнта, або ж застосування стовбурових клітин для даного випадку значно ефективніше традиційної медицини.
Обидва критерії є обов’язковими до врахування та не підлягають виключенню при відборі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Лікуючий лікар приймає рішення про доцільність використання стовбурових клітин та несе відповідальність за результат лікування. Тому дуже важливо, щоб анкета була заповнена саме лікарем. Алогенні клітинні продукти будуть надані для лікування пацієнтів безкоштовно як державним, так і приватним медичним установам. ВАЖЛИВО! У рамках проєкту "БІОТЕХ 2.0" безкоштовно надаються виключно алогенні клітинні продукти.
Біотехнологи та спеціалісти з клітинної терапії GOOD CELLS нададуть всю необхідну інформацію партнерам, щоб лікування було максимально швидким та ефективним. Відстеження динаміки лікування кожного пацієнта є необхідним для своєчасного коригування програми для досягнення найкращих результатів.

Якщо ви бажаєте долучитись до творення справжнього дива — ласкаво просимо! Наші захисники та захисниці України дуже потребують нашої допомоги. Вони гідні того, щоб ми разом потурбувалися про них. Вони достойні найкращих медичних технологій та мають право на щасливе майбутнє. Саме ваш внесок допоможе зберегти сім’ї та повернути надію на одужання та повноцінне життя. Поки вони боряться за нашу свободу, ми боремося за їхнє здоров’я!

Юридична інформація про організацію та умови використання залишків на рахунках

Початок проекту 26.05.2022
Орієнтовна дата завершення 31.07.2022Звітність

Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

76%
зібрано
Зібрано 384 980 грн
Залишилось зібрати 115 020 грн
0%
витрачено
Витрачено 0 грн
Залишок коштів 384 980 грн
Надходження
384 980 грн
Розрахунковий рахунок 26001021711983
ДатаЧасСумаДонор
01/07/2419:315 000 UAH
13/06/2421:06180 UAH ******9656
13/06/2418:371 000 UAH 444111*54
13/06/2409:475 000 UAH
02/05/2411:145 000 UAH
19/04/2410:3820 000 UAH 473121*40
19/04/2410:3720 000 UAH 473121*40
04/04/2410:035 000 UAH
04/03/2411:445 000 UAH
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 384 980.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%.
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Витрати
0 грн
Поточні витрати по проекту
ДатаНайменуванняК-тьВартістьСтатус
------ ----
Разом: 0.00 грн