Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Герой проекту «Переможці» відвідав турнір з плавання

У неділю відбувся перший турнір з плавання на кубок начальника інституту ВМС України. До Одеси з’їхалися дійсні військовослужбовці, ветерани та курсанти, з різних структур та підрозділів – ВМС, ЗСУ, Нацгвардії… Словом, усі, хто мав бажання випробувати свої сили у плаванні та підтримати флот.

╨▓╨╝╤Б╤Г ╨▓╨╛╨┤╨░-105

╨▓╨╝╤Б╤Г ╨▓╨╛╨┤╨░-7

Організували турнір волонтери та активісти, серед яких є і наші інструктори «Школи військових водолазів». На диво, вже перший турнір зібрав більше 80 учасників! Чи то плавцям давно кортіло продемонструвати свою міць, чи то хлопців спокусили достойні призи та кубки, але задоволені залишися усі. І організатори, і учасники щиро сподіваються, що такий турнір стане принаймні щорічним.

╨▓╨╝╤Б╤Г ╨▓╨╛╨┤╨░-187

Запросили ветеранів, які отримали інвалідність на цій війні – адже ніщо не завадить вести активний спосіб життя, якщо є сила духу! Приїхав і Микола Полторак – перший герой, якому ми збирали кошти на новий протез в рамках проекту «Переможці».

5

Щоправда, не всі запрошені змогли дістатися Одеси, тож у своїй категорії Микола опинився єдиним конкурсантом. «Запросили мене на змагання із плавання. Але на жаль, не всі «одноластові» прийшли – лише я. Тому просто виступлю з невеличкою промовою до хлопців», каже Микола.

╨▓╨╝╤Б╤Г ╨▓╨╛╨┤╨░-88

╨▓╨╝╤Б╤Г ╨▓╨╛╨┤╨░-5

Щоб не порушувати традиції змагання, плисти Переможець не став, хоча цілком міг поборотися за перше місце. Каже, що все літо провів у річці й пропливав по кілька кілометрів. Але змагатися без супротивників – якось не дуже спортивно. Тож Микола виступив перед іншими плавцями, підбадьорив їх і побажав гідної перемоги.

1

Нагадаємо, що віднедавна чоловік буквально літає на новісінькому спортивному протезі, який ми оплатили завдяки вашим, друзі, щедрим пожертвам. Тому і в інтерв’ю ще раз згадав про нього і подякував людям: «Я вдячний усім, хто дав мені можливість знову відчути задоволення від бігу!»

24208888_536399106729237_1708737769_o

24251726_536399080062573_150858416_n

Щоразу, коли ми бачимо усміхнених героєв – щиро радіємо, що змогли докласти і свої зусилля для того, аби трохи віддячити їм за наш спокійний сон у мирних містах. Сьогодні Микола веде вкрай активний спосіб життя і не збирається зупинятися! Ви же можете зробили добре діло і зробити щасливішим ще одного героя, Костянтина Фішера. Кошти, які ми зараз збираємо в рамках проекту «Переможці», підуть на купівлю нового спортивного протезу ноги. Долучайтеся! Сказати «дякую» героєві набагато простіше, ніж здається!

Фото з турніру: Марина Банделюк

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше