Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Життя не закінчилось: поранені захисники потребують нашої уваги

Ранком 27 жовтня до України повернулися десять українських ветеранів, які прославили Україну на весь світ: вони брали участь в 42-му Марафоні морської піхоти, що проходив у Сполучених Штатах Америки. Поміж сорока тисяч інших учасників та небайдужих, наші ветерани позмагалися одразу у трьох дисциплінах: забігах на 10 й на 42 кілометри, а також заїзді на ручному велосипеді.

5

Легендарний Олександр Чалапчій на спеціальному велосипеді

Наші спортсмени узяли відповідно п’ять та чотири медалей на забігах і одну медаль у заїзді велосипедом. Це дійсно видатний результат, адже майже всі учасники – люди, які користуються протезами чи живуть з інвалідністю!

1

НЕЙМОВІРНІ! Легендарні Юрій Дмитренко та Вадим Свириденко саме у ході забігу

People’s Project доєднується до щирих привітань учасників та подяк усім, завдяки кому ця поїздка стала можливою: це ряд брендів та комерційних підприємств, які допомогли фінансово, українським діаспорам та окремим ентузіастам, які істотно допомогти у вирішенні юридичних та візових питань. Та як благодійний проект, ми хотіли б акцентувати увагу на організаціях, завдяки яким проблеми людей з інвалідністю певною мірою перестають бути проблемами взагалі.

3

Погляньте лишень, яка потужна команда підтримки

Значну частину зусиль в організації участі наших ветеранів у такому престижному заході узяла на себе команда Проекту Підтримки Протезування в Україні, якій істотно допоміг міжнародний благодійний фонд CUIA, цебто Canada – Ukraine International Assistance Fund. Трохи раніше ми з великою вдячністю згадували Проект та їхніх партнерів – вони запросили до України цілу команду міжнародних фахівців-протезистів з тим, аби вони навчили українських майстрів робити сучасні високотехнологічні протези за світовими стандартами. Завдяки зусиллям цих чудових людей, протезна галузь України має всі шанси зрушити з мертвої точки: відтепер люди, що мають особливі потреби, з часом зможуть отримати вітчизняні протези належної високої якості без надмірних зусиль.

Цього ж разу команда Проекту Підтримки Протезування в Україні узяла на себе усі підготовчі питання: фахівці Проекту тривалий час тренували майбутніх учасників Марафону та готували їх до участі у змаганнях.

Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project теж не лишається осторонь подібних питань. Певний час тому ми долучилися до масштабного мультимедійного проекту «Переможці». Сам проект, започаткований ТСН, виданням VIVA! та Благодійним фондом «Серце воїна», має на меті привернути увагу до вирішення питань і глобальних проблем бійців, які отримали тяжкі травми на війні, та людей, які живуть з інвалідністю. People’s Project долучився до проекту з конкретною ініціативою: в рамках одноіменного благодійного проекту ми збираємо кошти, аби придбати деталі та виготовити унікальні спортивні протези для бійців АТО, які втратили кінцівки на війні, проте не склали рук і планують продовжити повноцінне активне життя.

Ми розповідаємо про цих дивовижних людей не просто так: кожен із вас може допомогти, наблизити їхні мрії до втілення та дещо віддячити за те, що агресора вони свого часу стримали ціною власного здоров’я.

Першим героєм проекту став одесит Микола Полторак: симпатичний, але геть неговіркий Микола втратив ногу на міні. Ще в армії чоловік захопився спортивним бігом: сам каже, спершу ледь долав кількасот метрів. Згодом же дійшов до щоденних пробіжок у 10 кілометрів. Зараз Микола змушений користуватися звичайним протезом, та думки про біг не полишив – особливо за таких умов біг залишається чудовим способом підтримувати хорошу фізичну форму. Та і просто – ну от подобається чоловікові, то чому б йому не допомогти. З вашою допомогою, спільними зусиллями ми вже зібрали повну суму та передали кошти організаторам. На даний момент майстри виготовляють протез, і вже от днями Микола вперше приміряв нову штучну спортивну ногу. 

4

Микола тримає у руках бігову штучну стопу: триває перша примірка нового протеза

Другим героєм проекту став Костянтин Фішер: заклики про допомогу Костянтинові й досі актуальні. Снайпер-розвідник, чоловік рік воював у найгарячіших точках, аж поки втрапив у ворожу засідку. Куля так сильно пошкодила ногу, що й сам ледве вижив. Костянтин вже освоїв звичайний протез, нині ж чоловік мріє повернутися до ще більш активних занять спортом: практично усе свідоме життя він присвятив жорсткому стилю карате.

Оскільки чоловік хоче не лише тренуватися сам, а і навчати інших, ми плануємо зібрати кошти на високотехнологічний протез, що складається з ортопедичної гільзи, виготовленої на замовлення, спортивної стопи та електронного колінного вузла. Ця конструкція дасть Костянтинові максимально можливий діапазон та зручність руху – скажемо чесно, за деякими параметрами він зможе навіть перевершити людей на власних ногах. Тож друзі: долучайтеся до допомоги Костянтинові!

2

А це – прекрасна дівчина Ольга, що служила у лавах 72 ОМБр. У травні, під час потужного обстрілу з боку терористів, Оля дістала тяжке поранення. Внаслідок цього дівчина втратила ногу, та геть не втратила щирої жаги до життя. Ольга планує відновитися, у повній мірі повернутися до активного життя, а наступного року і взагалі взяти участь у щорічних спортивних змаганнях Invictus Games, тобто “Іграх Нескорених”. Хоча кошти на спортивний протез для Ольги збирає не People’s Project, ми щиро закликаємо вас поцікавитися і, за потреби, допомогти. Гляньте лишень, скільки хороших людей долучилися до благодійного забігу, який пройшов минулих вихідних у Львові, щоб зібрати кошти на протез дівчині. Певні, за бажання ви теж знайдете змогу допомогти!

,

Крім іншого, ми закликаємо вас звернути увагу і на інших бійців, які вкрай сильно потребують нашої із вами допомоги. Це учасники благодійного проекту «Біотех-реабілітація поранених». У ході проекту ми збираємо благодійні пожертви та, за допомогою інноваційних технологій, рятуємо поранених бійців від ампутацій. Оскільки окремі очільники Мінохорони здоров’я з власних незрозумілих причин несподівано заблокували будь-які можливості для використання та розвитку провідних технологій на державному рівні і не планують фінансувати відновлення поранених бійців коштом держави, рятувати їх від каліцтва ми можемо виключно коштом благодійності. Саме тому ми і запрошуємо вас долучатися до участі у проекті – спільно ми даруємо їм часто останній шанс.

Значна частина пацієнтів проекту, хлопці, на яких ставили хрест українські лікарі; ті, що довіку мали б скакати на милицях, візках та протезах, відтепер вже щороку беруть участь у благодійних забігах в столиці – і, певні, наступного року вони зможуть вийти і на міжнародний рівень.

Хай як би вам було зручно, способів допомогти та зробити трішки добра просто безліч. Друзі, долучайтеся до участі у благодійних проектах. Вияви милосердя не лише роблять світло та тепло на душі. Навіть кілька гривень пожертв можуть докорінно змінити чиєсь життя на краще. Благодійність це й справді дуже круто – ось лишень тільки спробуйте!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше