Для чого це потрібно
Збройні сили України, за останні місяці, стали однією з найбільш об’єднаних армій Світу. На сьогоднішній день, українські розвідувальні групи здійснюють спец. операції у глибокому тилу ворога.
Військова розвідка виявляє бойові можливості та недоліки противника під час бойових дій, забезпечує тактичне корегування власних збройних підрозділів для успішного ведення бою.
Саме розвідка виявляє положення ворожої артилерії, танків та зенітних установок. Але без спеціальних технічних засобів, бійці розвід. груп перебувають у небезпеці, ризикуючи потрапити під обстріли противника.
На що збираються кошти
Типова задача розвідувальної мобільної групи – це отримання данних про позиції противника, не зазнаючи, при цому, власних втрат. Частіше за все виявлення ворожих сил відбувається під час бою.
Через слабке технічне забезпечення розвідників, ворогу легше їх виявляти. За словами самих військових, через відсутність рацій, іноді, вони змушені використовувати стільникові телефони для взаємодій між підрозділами. Це значно зменьшує шанси на проведення вдалої операції.
Ми створюємо цей проект для забеспечення потреб розвідувальних груп наступних батальйонів:
– 17 бригада розвідки;
– 54 батальйону розвідка (4 рота);
– 43 батальйону (розвідка);
– 93-я окрема механізована бригада (розвідка);
– Батальйон імені Кульчицького;
А також, Спеціальному підрозділу Альфа.
Офіційна назва – центр спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів. 3 березня 1990 наказом начальника 7-го управління КДБ СРСР було створено 10-е відділення Групи «А» в м.Києві. На його базі Указом Президента України від 23 червня 1994 був утворений антитерористичний центр СБУ «Альфа». Назва Альфи »в СБУ (КДБ УРСР) не випадково. Раніше існувало в СРСР спецпідрозділ «Альфа». Назва якого обмежувалася тільки однією літерою «А», тому що «альфа» є першою буквою грецького алфавіту (грец. Άλφα), тобто – бути першими.
Як працює підрозділ Альфа:
Як працюють підрозділи розвідки:
- 26Жовтня2017
Бюджет проекту збільшений на 310 501 грн. До проекту додали вартість екіпірування, ремонту авто та спеціальної трислойної термобілизни для одного з підрозділів ЦСО "А", що постійно задіян ц спецопераціях на сході.
- 10Лютого2017
Бюджет проекту збільшений на 19 800 грн. До бюджету проекту додали три бронежилети для спецпризначенців.
- 26Січня2017
Бюджет проекту збільшений на 21 070 грн. До бюджету додали карти пам'яті на 64GB та бронежилети для підрозділу ЦСО "А".
- 17Січня2017
Бюджет проекту збільшений на 86 282 грн. До бюджету додали численні потреби одного з підрозділів ЦСО "А".
- 05Грудня2016
Бюджет проекту збільшений на 51 034 грн. До бюджету проекту додали потреби спецпідрозділу "Альфа", що погодилися профінансувати благодійники, а саме: монокуляри Braun, килимки, пончо, шини та комплект охоронного обладнання на авто.






























































































































Загалом 1 844 829.00 грн
Обговорення проекту