ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Біотех-реабілітація поранених


10167 осіб

вже зробили внесок

22 593 427 грн

з 22 822 308 грн необхідних

98% зібрано

оновлено 26.04.2017 о 19:27
Поділитися у Facebook

Спільний проект

save-lives-& ilaya and mykolaiv fond ukr

Для чого це потрібно


Проект «Біотех-реабілітація поранених» – це збір коштів на відновлення бійців, яким не в змозі допомогти традиційна медицина. Страшні переломи, які не зростаються роками, масштабні кісткові дефекти, потрощені суглоби та деякі типи нейротравм — це саме те, з чим ми маємо справу. Аби дати бійцям другий шанс на повноцінне життя, ми використовуємо революційні клітинні технології програми ilaya.regeneration.

main

Про проект


Що ж конкретно ми пропонуємо учасникам проекту «Біотех-реабілітація поранених»?


Сам процес виглядає досить просто. Фахівці клініки ilaya проводять обстеження пораненого та розробляють детальний план медичних процедур та підраховують кошторис. Ми збираємо ваші пожертви та сплачуємо за лікування. Лікарі-біотехнологі відбирають у пацієнта клітинний матеріал. Відповідно до профілю кісткового дефекту, виготовляють спеціальний тривимірний матрикс. Його «оброщують» власними живими клітинами пацієнта і згодом ставлять на місце дефекту. Завдяки використанню власних тканин, такі живі імпланти мають мінімальну загрозу відторгнення, а згодом місце операції зростається практично у моноліт, мовби поранення і не було. До того ж, подальше відновлення проходить у рази швидше, ніж у разі традиційних медичних процедур.

В той час, коли державна медицина пропонує лише милиці та протези, ми діємо на межі неможливого, аби повернути хлопців до нормального життя.

Чи не занадто ми самовпевнені? Адже мова про дещо таке, що можна побачити хіба у фантастичних фільмах. Так, справді: якби не практичні результати, в такі дива було б складно повірити. За два роки роботи через проект «Біотех-реабілітація поранених» пройшли більш ніж півсотні поранених бійців. Практично всі вони вже закінчили лікування або ж знаходяться на шляху до впевненого одужання.

Ось конкретні історії успіху:

Володимир. На момент поранення хлопцеві було усього 19. Страшну травму він отримав, коли російська артилерія підло обстріляла наші війська під Зеленопіллям. Уламком снаряду йому вирвало кілька кісток зі стопи, що практично позбавило його можливості ходити. Що далі? Ампутація, в кращому разі, милиці та протез.

На щастя, лікарі клініки ilaya у повній мірі поставили Володимира на ноги. За певний час наново вирощені кістки стали на місце. Насьогодні хлопчина повністю відновився, повернувся до повноцінного життя і побрався із коханою дівчиною.

Biotech description-Domnich-with highlights


Олег. На війну пішов добровольцем. Під час розвідки під Маріуполем загін Олега втрапив у засідку. Ворожий кулеметник прострелив йому ногу, гомілкова кістка перетворилась на друзки. Складний перелом не зростався тривалий час, тому за Олега взялись фахівці клініки ilaya.
Обстеження, виважена підготовка та операція — і ось Олег впевнено стоїть на своїх двох.

Biotech description-Tolmachov


Роман. Тяжку травму отримав під час оборони блокпосту. Близький вибух гранати пошкодив обидві ноги. Одне з колін довелося вирощувати та складати наново. Лікарі практично поставили на Романові хрест, а от проект «Біотех-реабілітація поранених» дав йому новісінький суглоб. Нині Роман продовжує курс реабілітації і впевнено прямує до повного одужання.

Biotech description Zhuravel


Олег. Один із найскладніших учасників проекту. Тяжкі травми отримав під Лутугиним. Олег майже втратив плечову кістку — дефект складав 12 сантиметрів, стегновій кістці не вистачало чотирьох сантиметрів. Півроку лікування у державних лікарнях результату не дали. А от «Біотех-реабілітація» принесла свої плоди — за певний час вирощені фрагменти стали на свої місця. І хоча відновлення триває і досі, Олег має усі шанси на повне зцілення.

Biotech-content-Oleg


Михайло. У бою під селищем Піски отримав кулю від ворожого кулеметника. Ключиці Михайла не вистачало фрагмента у 10 сантиметрів кістки. Звісно ж, про жодні рухи рукою надалі не йшло і мови. Курс лікування у клініці ilaya, буквально наново вирощена кістка — і ось Михайло повністю відновився, активно займається спортом і повернувся на службу у зону АТО.

Biotech-content-Mychaylo

Детальніше про те як працюють біотехнології на прикладі одужання Михайла.

Цього року дев’ятеро учасників проекту «Біотех-реабілітаця поранених» навіть узяли участь у благодійному спортивному заході. Хлопці стали учасниками щорічного «Пробігу під каштанами» і на власних ногах подолали усю дистанцію. Всупереч усім прогнозам, які віщували їм інвалідність та безнадію, наші захисники повернулися до нормального життя і добряче присоромили усіх скептиків.

Sport ivent-Biotech

Чому ж саме ilaya.regeneration?

Клітинні технології вже застосовують у кількох провідних медичних клініках світу, для України ж вони поки ще є новинкою. Використання наукових технологій такого високого рівня потребує надсучасного обладнання, персоналу надвисокої наукової кваліфікації, тривалого вивчення та сертифікування. Весь цей шлях поки що пройшли хіба лише у клініці ilaya. Більше того, фахівці клініки стали буквально піонерами у вивченні та застосуванні цих технологій на практиці. Першими пацієнтами були тяжко травмовані шахтарі, згодом за допомогою новаторських методів почали лікувати політравми постраждалих у ДТП. З початком російської агресії технології клініки ilaya стали на службу тяжкопораненим захисникам нашої держави.

Долучитися до проекту «Біотех-реабілітація поранених» може кожен із нас.

Якщо ви або близька вам людина отримали травму у ході бойових дій, — варто лише заповнити відповідну анкету з медичною та контактною інформацією. Після цього фахівці клініки ilaya визначать необхідний курс лікування, ми ж зберемо кошти і оплатимо всі необхідні витрати.

Якщо ж мова про травму не йде, але ви бажаєте долучитись до творення справжнього дива — ласкаво просимо. Нашої допомоги потребує ще не один тяжкопоранений захисник, тому кожна гривня ваших пожертв є дуже важливою. Саме ваша допомога повертає цим хлопцям світло надії.

 • 19Квітня2017

  Бюджет проекту збільшений на 283280,5 грн. Виникла потреба у проведені додаткових етапів лікування Олександру , Олегу, Ігорю та Дмитру. Більш детальна інформація про зміну бюджетів бійців наведена на їхніх сторінках за посиланнями.

 • 04Квітня2017

  Бюджет проекту збільшений на 106 504 грн. До проекту долучився новий боєць - Сергій. Страждає від багатоуламкового перелому великогомілкової кістки та вкорочення лівої гомілки на 5 см.

 • 22Березня2017

  Бюджет проекту збільшений на 310 038 грн. Багато з бійців що долучаються до проекту приходять до нас вже в досить тяжкому та запущеному стані. То ж не завжди є можливість передбачити всі необхідні лікувальні заходи. Інколи, лікарям доводиться проводити незаплановані але вкрай необхідні операції, і це впливає на бюджет лікування. Додаткові операції під час лікування були необхідні Роману, Олександру, Олегу та Володимиру. Більш детальна інформація про зміни в бюджеті бійців на їх сторінках в проекті.

 • 07Березня2017

  Бюджет проекту збільшений на 298 510 грн. До проекту долучився новий боєць - Микита. Він отримав поранення ще у 2014 році, та через попереднє безрезультатне лікування розриву передньої хрестоподібної зв’язки правої ноги, його стан значно погіршився. Тепер 28-річному воїну потрібні біотехнології щоб повернутися до здорового життя.

 • 14Лютого2017

  Бюджет проекту збільшений на 68 559 грн. Протягом лікування бійців інколи виникають ускладнення або непередбачені обставини, що потребують додаткових хірургічних втручань. Необхідні додаткові процедури були проведені Олегу та Андрію. Детальнішу інформацію про зміни до бюджетів викладено у профілях бійців.

Сергій К., 32 роки. Лікування розпочато

Сергій К., 32 роки. Лікування розпочато

Травмований під час виконання завдання близь Авдіївки. Страждає від багатоуламкового перелому великогомілкової кістки та вкорочення лівої гомілки на 5 см. Лікування Сергія вже розпочато завдяки внеску одного з благодійників проекту. Читати далi →

Архів новин →

Микита, 28 років. Вартість лікування 298 570 грн

Микита, 28 років. Вартість лікування 298 570 грн

Поранений близь Дебальцевого. Наслідки осколкового поранення правої ноги ускладнені роками безрезультатного лікування. Вартість лікування складає 298 510 гривень. Читати далi →

Архів новин →

Василь М., 42 роки. Вартість лікування 462 733 грн

Василь М., 42 роки. Вартість лікування 462 733 грн

Поранений неподалік Савур-Могили. Наслідки осколкового поранення правої плечової кістки. За два роки перелом Василя так і не загоївся, натомість кістка стала коротшою майже на 4 см. Вартість лікування становить 462 733 гривень. Читати далi →

Архів новин →

Ігор Ф., 24 роки. Вартість лікування 465 064 грн

Ігор Ф., 24 роки. Вартість лікування 465 064 грн

Поранений неподалік міста Шахтарськ. Осколковий перелом стегна лівої ноги, розрив передньої хрестоподібної зв’язки правої ноги. Вартість лікування незрощенного перелому становить 465 064 гривні. Читати далi →

Архів новин →

Сергій М., 31 рік. Лікування триває

Сергій М., 31 рік. Лікування триває

Поранений біля с. Кримське. Незрощений перелом лівої стегнової кістки, та як наслідок вкорочення ноги на 4 сантиметри. Гроші на лікування Сергія зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віталій А., 26 років. Лікування триває

Віталій А., 26 років. Лікування триває

Поранений біля селища Піски, наслідки кульового поранення стегна ускладнені остеомієлітом. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Сергій К., 40 років. Вартість лікування 526 271 грн

Сергій К., 40 років. Вартість лікування 526 271 грн

Поранений охороняючи місто Дебальцеве. Наслідки осколкового поранення стегнової кістки лівої ноги. Вогнепальний хронічний остеомієліт, дефект кістки близько 9 см. Вартість лікування 526 271 гривня. Читати далi →

Архів новин →

Євген С., 31 рік. Лікування триває

Євген С., 31 рік. Лікування триває

Поранений у Новозванівці, вогнепальні переломи обох кісток передпліччя правої руки, вогнепальний перелом фаланги пальця, гостра нестабільність правого плечового суглоба та пошкодження зв’язки правого колінного суглоба. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Дмитро Ж., 25 років. Лікування завершено

Поранений біля Дебальцевого. Обширний рубцево-виразковий дефект правої підколінної ямки. Гроші на лікування зірали. Читати далi →

Архів новин →

Роман Г., 26 років. Лікування розпочато

Роман Г., 26 років. Лікування розпочато

Поранений у Мар'їнці. Наслідки осколкового поранення, дефект голівки та кістки правого плеча. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр С., 43 роки. Гроші зібрали

Олександр С., 43 роки. Гроші зібрали

Внаслідок численних травм, отриманих під час бойових дій на сході, розвинувся аваскулярний некроз кістки. Гроші на лікування Олександра зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олег Д., 37 років. Лікування розпочато

Олег Д., 37 років. Лікування розпочато

Поранений у Пісках у складі добровольчого батальйону ОУН. Наслідки осколкового поранення правої руки. Гроші на лікування Олега зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Роман С., 35 років. Лікування розпочато

Роман С., 35 років. Лікування розпочато

Травмований під час захисту Донецького Аеропорту. Наслідки закритої хребетно-спинномозкової травми, що призвела до втрати функцій нижніх кінцівок. Гроші на лікування Романа зібрали. Лікування розпочато. Читати далi →

Архів новин →

Богдан З., 22 роки. Лікування розпочато

Богдан З., 22 роки. Лікування розпочато

Поранений біля м. Попасна. Дірчастий дефект лівої великогомілкової кістки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Г., 39 років. Лікування розпочато

Олександр Г., 39 років. Лікування розпочато

Отримав поранення поблизу аеропорту Донецька. Наслідки вибухового поранення правої ноги, що призвели до вкорочення кінцівки. Гроші на лікування Олександра зібрали. Лікарі вже розпочали процедури з відновленя пораненої ноги. Читати далi →

Архів новин →

Павло К., 34 роки. Лікування завершено, триває реабілітація

Павло К., 34 роки. Лікування завершено, триває реабілітація

Травмований під час служби у АТО. Розрив хрестоподібної зв’язки коліна правої ноги як наслідок сильних навантажень. Гроші на лікування зібрали, оперативне лікування Павла завершено, наразі тривають реабілітаційні заходи та відновлення. Читати далi →

Архів новин →

Олександр М., 37 років. Лікування триває

Олександр М., 37 років. Лікування триває

Отримав поранення захищаючи промзону Авдіївки. Наслідки вибухового поранення лівої руки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир С., 37 років. Лікування триває

Володимир С., 37 років. Лікування триває

Поранений біля м. Попасна. Наслідки численних осколкових поранень - значні дефекти кісток лівої ноги. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир Г., 33 роки. Лікування триває

Володимир Г., 33 роки. Лікування триває

Поранений неподалік Савур-Могили. Наслідки кульового поранення лівого плеча. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Юрій Р., 52 роки. Лікування триває

Юрій Р., 52 роки. Лікування триває

Командир стрілецької роти. Внаслідок значних навантажень під час активної участі у військових подіях загострилася хвороба колінних суглобів. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віталій К., 26 років. Лікування завершено. Триває реабілітація.

Віталій К., 26 років. Лікування завершено. Триває реабілітація.

Поранений у Донецькій області на Савур-Могилі. Наслідки осколково-вибухової травми лівої ноги. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олексій М., 32 роки. Лікування розпочато

Олексій М., 32 роки. Лікування розпочато

Поранений біля с.Станиця Луганська. Наслідки вогнепальних поранень обох ніг. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Володимир Ф., 36 років. Лікування розпочато

Володимир Ф., 36 років. Лікування розпочато

Поранений біля с. Водяне. Наслідки мінно-вибухової бойової травми, тотальний дефект п’яткової кістки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Андрій Б., 40 років. Лікування завершено. Триває реабілітація.

Андрій Б., 40 років. Лікування завершено. Триває реабілітація.

Поранений близь села Степанівка. Наслідки вибухового осколкового поранення. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віктор Л., 24 роки. Гроші на лікування зібрали

Віктор Л., 24 роки. Гроші на лікування зібрали

Поранений неподалік населеного пункту Жданівка, Донецької області. Наслідки вогнепального поранення спини. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олег Ф., 37 років. Відмовився від лікування

Олег Ф., 37 років. Відмовився від лікування

Боєць відмовився від лікування. Всі зібрані кошти перераховані до клініки на лікування іншого пораненого - добровольця 93 ОМБр Олександра Г., 39 років. Читати далi →

Архів новин →

Богдан В., 25 років. Лікування успішно завершено

Богдан В., 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений біля с.Піски. Незрощення осколкового перелому лівої променевої кістки на межі проксимальної верхньої третини, тангенціальний дефект кісткової тканини. Кістка Богдана успішно зрослася, зараз він активно розробляє відновлену руку. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Р., 28 років. Лікування успішно завершено

Олександр Р., 28 років. Лікування успішно завершено

Поранений біля с.Щастя. Наслідки вогнепального поранення гомілки. Олександр завершив лікування на проекті, він в повній мірі навантажує ногу та самостійно ходить. Читати далi →

Архів новин →

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Петро Б., 24 роки. Лікування триває

Травмований біля Луганського аеропорту. Наслідки відкритої хребетно-спинномозкової травми – забої спинного мозку в нижньо-грудному відділі. Виражений парез лівої ноги. Лікування Петра триває. Читати далi →

Архів новин →

Андрій С., 41 рік. Лікування успішно завершено

Андрій С., 41 рік. Лікування успішно завершено

Поранений під Ізварино. Наслідки вибухового осколкового поранення. Вогнепальний остеомієліт лівої великогомілкової кістки. Формування кісткового тракційного регенерату великогомілкової кістки. Незрощення перелому на межі середньої та нижньої третини великогомілкової кістки з варусною деформацією. Лікування завершено, кістка Андрія повністю зрослась. Читати далi →

Архів новин →

Ігор, 19 років. Завершено основний етап. Триває реабілітація.

Ігор, 19 років. Завершено основний етап. Триває реабілітація.

Поранений 13 вересня 2015 року у с.Піски (Донецька обл.). Наслідки осколково-вибухової бойової травми. Основні етапи лікування успішно завершені. Наразі триває реабілітація та відновлення. Читати далi →

Архів новин →

Володимир К., 44 роки. Лікування триває

Володимир К., 44 роки. Лікування триває

Травмований біля с.Старогнатівки (Донецька обл.). Права нога: несправжній суглоб шийки стегнової кістки. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 27 років. Лікування триває

Олександр, 27 років. Лікування триває

Поранений біля Лутугине. Наслідки вогнепального осколкового поранення, дефект кісток передплюсни, варусна деформація переднього відділу правої стопи. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр К., 21 рік. Лікування успішно завершено

Олександр К., 21 рік. Лікування успішно завершено

Травмований біля Слов’яносербська. Потрапив на проект з розривом хрестоподібної зв’язки колінного суглобу. Лікування успішно завершене. Олександр повернувся до повноцінного життя. Читати далi →

Архів новин →

Андрій Т., 43 роки. Лікування триває

Андрій Т., 43 роки. Лікування триває

Поранений біля с.Піски (Донецька обл.). Незрощений перелом 3-тьої п’ясної кістки з дефектом. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Владислав, 45 років. Лікування триває

Владислав, 45 років. Лікування триває

Поранений біля Донецького аеропорту. Наслідки осколкового вибухового поранення правого плеча. Лікування розпочато. Читати далi →

Архів новин →

Дмитро, 25 років. Лікування триває

Дмитро, 25 років. Лікування триває

Поранений у Луганському аеропорту. Наслідки кульового вогнепального поранення лівого стегна, укорочення стегнової кістки на 3,5 см. Лікування розпочато. Читати далi →

Архів новин →

Сергій Д., 40 років. Лікування завершено

Сергій Д., 40 років. Лікування завершено

Поранений біля Авдіївки. Неправильно зрощений багатоуламковий перелом дистальної третини обох кісток правого передпліччя. Хірургічне лікування Сергія завершено, наразі триває період реабілітації. Читати далi →

Архів новин →

Олексій Б., 31 рік. Лікування триває

Олексій Б., 31 рік. Лікування триває

Поранений біля Донецького аеропорту. Наслідки вибухового осколкового поранення лівої гомілки. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Олександр Б., 38 років. Лікування триває

Олександр Б., 38 років. Лікування триває

Поранений біля Авдіївки. Тангенціальний дефект верхньої третини правої великогомілкової кістки 12 см по довжині, рубцевий дефект м’яких тканин верхньої третини правої гомілки розміром 12х7 см, вкорочення правої гомілки на 7 см. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олександр К., 32 роки. Триває додатковий етап лікування

Олександр К., 32 роки. Триває додатковий етап лікування

Поранений біля Ізварино. Незрощений перелом шийки таранної кістки зі зміщенням, незрощений перелом п’яткової кістки зі зміщенням та дефектом кісткової тканини. Триває реабілітація. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 31 рік. Лікування триває

Олександр, 31 рік. Лікування триває

Поранений у Маріуполі. Права нога: наслідки вогнепального кульового поранення гомілки, неповноцінний кістковий регенерат великогомілкової кістки на 8 см. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Станіслав, 44 роки. Збір коштів зупинено

Станіслав, 44 роки. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Юрій, 38 років. Збір коштів зупинено

Юрій, 38 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Віктор Д., 34 роки. Лікування завершено

Віктор Д., 34 роки. Лікування завершено

Поранений у Слов’янську. Ліва нога: остеомієліт великогомілкової кістки с обширною гнійно-некротичною раною. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Віктор А., 21 рік. Триває реабілітація.

Віктор А., 21 рік. Триває реабілітація.

Поранений біля Донецького аеропорту. Ліва нога: остеомієліт лівої стегнової кістки з дефектом до 5 см, незрощення перелому лівої великогомілкової кістки з дефектом до 10 см. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 39 років. Лікування завершено

Олег, 39 років. Лікування завершено

Поранений на Луганщині. Права нога: остеомієліт 2,3,4 плюснових кісток правої стопи, рубцевий дефект переднього відділу правої стопи. Лікування Олега завершено, він знову можу самостійно ходити. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 31 рік. Лікування завершено

Володимир, 31 рік. Лікування завершено

Поранений під Савур-Могилою. Незрощений перелом таранної кістки, екзостоз тилу стопи. Володимир успішно закінчів лікування на проекті. Читати далi →

Архів новин →

Валерій К., 42 роки. Лікування триває

Валерій К., 42 роки. Лікування триває

Поранений в Іловайську. Неправильно зрощений переломи кісток дистальної третини правого передпліччя з ліктьової деформацією. Рубцева комбінована контрактура правого променево-зап’ясткового суглоба та пальців кисті. Гроші на лікування зібрали. Читати далi →

Архів новин →

Юрій Я., 25 років. Вилікуваний

Юрій Я., 25 років. Вилікуваний

Поранений під Слов’янськом. Наслідки вибухового контузійного поранення правої гомілки, незрощення правої великогомілкової та малогомілкової кісток на межі середньої та нижньої третини з вальгусною і антекурваційною деформацією. Лікування Юрія успішно завершене. Читати далi →

Архів новин →

Роман Б., 44 роки. Лікування триває

Роман Б., 44 роки. Лікування триває

Поранений біля с. Донецьке. Незрощення багатоосколкового внутрішньосуглобового перелому дистальної третини правої плечової кістки. Гроші для Романа зібрали. Лікування знаходиться на заверщальному етапі. Читати далi →

Архів новин →

Сергій Л., 24 роки. Збір коштів зупинено

Сергій Л., 24 роки. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 47 років. Розпочався додатковий етап лікування

Олег, 47 років. Розпочався додатковий етап лікування

Поранений в Іловайську. Кульове поранення стегна, дефект стегнової кістки у розмірі 14 см. Лікарям вдалося повністю відновити кістку. Зараз триває реабілітація бійця. Читати далi →

Архів новин →

Віталій, 37 років. Лікування триває

Віталій, 37 років. Лікування триває

Поранений у Донецькому аеропорту. Наслідки бойового осколкового поранення обох гомілок та правої стопи. Лікування Віталія триває. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Андрій, 40 років. Лікування успішно завершено

Андрій, 40 років. Лікування успішно завершено

Боєць батальйону ВСУ «Горинь», травмований під с. Гранітне. Лікування успішно завершено, Андрій повернувся до активного життя та займається волонтерством. Читати далi →

Архів новин →

Іван, 32 роки. Лікування успішно завершено

Іван, 32 роки. Лікування успішно завершено

Боєць 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, поранений під с. Зеленопілля (Луганська область). Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Віталій, 27 років. Збір коштів зупинено

Віталій, 27 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Святослав, 46 років. Лікування триває

Святослав, 46 років. Лікування триває

Поранений в Іловайську. Поранення лівого плеча, дефект проксимальної третини лівої плечової кістки 8 см. Зараз Святослав проходит лікування. Вартість лікування оновлено. Читати далi →

Архів новин →

Руслан, 36 років. Збір коштів зупинено

Руслан, 36 років. Збір коштів зупинено

Поранений відмовився від лікування. Читати далi →

Архів новин →

Василь, 38 років. Лікування успішно завершено

Василь, 38 років. Лікування успішно завершено

Поранений під с. Георгіївка. Дефект (100-120 см³) проксимальної частини великогомілкової кістки, пошкоджений колінний суглоб. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Євген, 25 років. Лікування успішно завершено

Євген, 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Новоазовськом. Надмищелковий незрощений перелом нижньої третини плечової кістки з дефектом кісткової тканини. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 25 років. Лікування успішно завершено

Олександр, 25 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Дебальцевим. Важке осколкове поранення стопи з дефектом тіла п’яткової кістки. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 23 роки. Лікування триває

Олег, 23 роки. Лікування триває

Поранений під м. Лутугине. Дефект правого плеча до 12 см, незрощений перелом верхньої третини правого стегна з дефектом до 4 см. Гроші на лікування зібрали. Олег - один з найважчих пацієнтів проекту. Його лікування триває. Читати далi →

Архів новин →

Сергій, 38 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Сергій, 38 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Поранений біля с. Красна Талівка. Вогнепальне поранення лівої великогомілкової кістки з дефектом. Гроші на лікування зібрали. Зараз Сергій проходит лікування. Читати далi →

Архів новин →

Володимир, 19 років. Лікування успішно завершено

Володимир, 19 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Зеленопіллям. Поранення лівої стопи з дефектом 4-5 плюснових кісток, перелом 3-4 кісток. Лікування успішно завершено. Читати далi →

Архів новин →

Андрій, 23 роки. Лікування успішно завершено

Андрій, 23 роки. Лікування успішно завершено

Поранений під Слов'яносербськом. Поранення правої гомілки з дефектом великогомілкової кістки. Боєць вже сміливо ступає на ногу. Читати далi →

Архів новин →

Олександр, 36 років. Лікування зупинено.

Олександр, 36 років. Лікування зупинено.

Поранений відмовівся від лікування перед останньою операцією. Залишок коштів розподілений між іншими бійцями. Читати далi →

Архів новин →

Михайло, 21 рік. Лікування успішно завершено

Михайло, 21 рік. Лікування успішно завершено

Поранений біля донецького аеропорту. поранення надпліччя та стегна. Михайло повністю одужав і вже повернувся до АТО. Читати далi →

Архів новин →

Роман, 36 років. Лікування триває

Роман, 36 років. Лікування триває

Поранений біля села Хороше (неподалік Луганська). Осколкове поранення обидвох ніг. Гроші на лікування зібрали, лікування триває. Читати далi →

Архів новин →

Олег, 24 роки. Лікування успішно завершено

Олег, 24 роки. Лікування успішно завершено

Поранений під Маріуполем. Поранення лівої гомілки, багатоуламковий перелом великогомілкової кістки. Лікування вже завершено. Результати дуже позитивні, Олег ступає на ногу та ходить без допомоги. Читати далi →

Архів новин →

Сергій, 26 років. Лікування успішно завершено

Сергій, 26 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Горлівкою. Вогнепальний перелом правої плечової кістки. Сергій вже закінчів лікування. Функції руки повністю відновлені. Читати далi →

Архів новин →

Віктор, 36 років. Лікування успішно завершено

Віктор, 36 років. Лікування успішно завершено

Поранений під Луганськом. Вогнепальний багатоуламковий перелом правої п'яткової кістки. Віктор пройшов повний курс лікування та вже може не тільки ступати на поранену ногу, а й вільно ходити без палички чи будь-якої додаткової опори. Читати далi →

Архів новин →

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Юрій, 28 років. Лікування завершено, триває реабілітація

Поранення плеча, дефект плечової кістки до 12 см. Бійцю необхідно виконати паравертебральне введення клітинного матеріалу, що допоможе зменшити наслідки травми, відновити нерв, а разом з тим – рухову функцію ноги. Читати далi →

Архів новин →

Збір коштів призупинено! Дмитро, 21 рік.

Збір коштів призупинено! Дмитро, 21 рік.

Постраждалий у битві за Іловайськ. Поранення п’яткової кістки, існує висока ймовірність інвалідності. Вартість лікування: 156000 грн. Читати далi →

Архів новин →

Обговорення проекту

Реквізити

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26004053210825
Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

Новини проекту


ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26004053210825
Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...